

De arbeidsmarkt kent snelle ontwikkelingen, goede mensen behouden en aantrekken is een uitdaging. Hoe zorgt u ervoor dat u als werkgever voorop loopt? Goede arbeidsvoorwaarden, effectieve medezeggenschap én een veilige werkomgeving: dat is de basis! Wij zijn gespecialiseerd in Arbeid en Medezeggenschap en staan graag aan uw zijde voor deze uitdagende vraagstukken. Talloze ondernemingen, werkgevers, HR-functionarissen en werknemers weten ons te vinden voor advies en begeleiding. Het voorkomen en oplossen van geschillen en problemen, daar maken we al heel lang en met veel plezier ons werk van.
Arbeid gaat over mensen en organisaties. Over hoe ze zich tot elkaar verhouden. En over hoe ze omgaan met de snelle ontwikkelingen waarmee ze worden geconfronteerd. Het arbeidsrecht omvat veel méér dan werken alleen. Lees meer
Wil je meer weten over het inhuren van zzp’ers en het handhaven van schijnzelfstandigheid? Klik dan hier.
Goede medezeggenschap is essentieel voor het optimaal laten functioneren van elke organisatie. De resultaten worden beter en de risico’s nemen af. Met onze passie voor medezeggenschap helpen we om te komen tot gezamenlijk gedragen besluiten in het belang van de organisatie en de medewerkers. Lees meer
Mediation is het middel bij uitstek om in onderling overleg tot een goede oplossing te komen. De mediator begeleidt betrokkenen naar een duurzame – door henzelf aangedragen – oplossing. Snel, efficiënt en minder kostbaar. Lees meer
Vormgeven fusie tussen (een onderdeel van) een Nederlandse dienstverlener in de reisbranche en een vergelijkbaar zusterbedrijf in Duitsland
Het adviseren van de Nederlandse bestuurder over de vormgeving van de arbeidsrechtelijke aspecten van de fusie en de vastlegging hiervan, in samenwerking met andere experts.
Inrichting medezeggenschapstructuur bij IT-concern
Samen met bestuur en medezeggenschapsorganen geadviseerd over een medezeggenschapstructuur die aansluit bij het heringerichte concern
Mediation bij verstoorde samenwerking en arbeidsrelaties
In teamverband, tussen medewerker en leidinggevende, collega’s onderling of in het MT; het als MfN Register mediator begeleiden van de mediation gericht op een duurzame oplossing ter voorkoming van verdere uitval of escalatie. De win-win bereiken. Een oplossing waar alle betrokkenen achterstaan.
2026
2026
2026
2026
2026
2026
2026





























Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
10 september 2026
Op 7 oktober aanstaande vindt de OR Live, de grootste jaarlijkse expo- en workshopdag voor ondernemingsraden, weer plaats. Natuurlijk zijn ook de medezeggenschapsspecialisten van ons team weer present en zullen zij een aantal interessante workshops verzorgen.

Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
8 september 2026
Het is bijna zover: OR Live 2026!

Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
3 september 2026
Nee, dat hoeft niet altijd. De Ondernemingskamer oordeelde recent dat een bestuurder niet altijd een kwantitatieve onderbouwing (cijfers, KPI's) hoeft te geven. Een goed onderbouwde toelichting op het (voorgenomen) besluit kan ook voldoende zijn.

Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
17 september 2026 09:00 - 10:00

Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
22 september 2026 09:00 - 10:00, Online

Arbeid, Medezeggenschap & Mediation
7 oktober 2026 09:30 - 15:30, Fokker Terminal Den Haag