
De nieuwe Privacy Verordening: wat gaat er veranderen?
De nieuwe Privacy Verordening komt eraan, maar wat gaat er precies veranderen? De Clercq heeft een whitepaper opgesteld waarin een overzicht wordt gegeven van de belangrijkste veranderingen in het privacyrecht als gevolg van de Privacy Verordening.
Op 25 januari 2012 deed de Europese Commissie een voorstel voor een nieuwe Europese Privacy Verordening. De Europese Raad en het Europees Parlement hebben inmiddels hun eerste lezing voltooid. Het is nu aan hen om tot overeenstemming te komen over de definitieve tekst van het voorstel. Er zullen zeker nog veranderingen doorgevoerd worden in de Verordening, maar op hoofdlijnen bestaat er duidelijkheid. In dit whitepaper treft u een overzicht van de belangrijkste veranderingen die de Privacy Verordening met zich mee zal brengen.
Het whitepaper is hier (link) te downloaden.
Voor vragen over de aanstaande Privacy Verordening of hoe u uw organisatie hierop kunt voorbereiden kunt u terecht bij het IT-recht team van De Clercq.
Natascha van Duuren ([email protected])
Ook interessant?

