Advocaten en notariaat in Leiden en Den Haag
Menu
Algemeen

De Clercq en Leiden Marathon nog grotere vrienden

15 mei 2011 - < 1 minuten leestijd

De Leiden Marathon en De Clercq advocaten.notarissen hebben een nieuwe dimensie gegeven aan hun samenwerking. Het hardloopevenement en juristenkantoor werken al jaren samen, maar hebben de toch al intensieve relatie verstevigd, ingaande de marathon van 2011.

Bovendien hebben de partijen de intentie uitgesproken om de nieuwe relatie, waarbinnen sponsoring op verschillende manieren wordt ingevuld, voor meerdere jaren aan te gaan. In de samenwerking zit naast een financieel onderdeel ook een naturagedeelte waar veel medewerkers van De Clercq advocaten.notarissen bij betrokken zijn.

De Clercq ondersteunt vier grote projecten in Leiden, te weten LEF, de wedstrijd voor startende bedrijven, het eredivisiebasketballteam Zorg en Zekerheid, de eigen jaarlijkse autorally en de Leiden Marathon. De Clercq is nu Special Sponsor bij het hardloopevenement.

Ook interessant?